«Павлоградський Легіон» просити місто помочь з оплатою комуналки

logo
209305_pavlogradskij_legion_prositi_misto_pomoch.jpeg


Громадська організація «Павлоградський Легіон», котра об`єднує в своих лавах ветеранів АТО, просити Міську владу помочь їй, организации, з оплатою комунальних послуг. Їхня загальна ВАРТІСТЬ складає 30 тис. грн. Про це йшлось 19 грудня на спільному засіданні Депутатська комісій за міськраді.

З Проханов до депутатов від імені активістів ГО «Павлоградський Легіон» звернув ее керівник Євген Новіков. ВІН сообщил, что в течение 2017 року організація провела низьку ЗАХОДІВ среди ветеранів АТО, загальна Кількість Членів ГО за цею годину Зросла з 31 до 75 осіб. Кільком бійцям, Які повернув з фронту и потребувалі кваліфікованої психологічної РЕАБІЛІТАЦІЇ, ГО Надала організаційну підтрімку.

«Обласна рада Надала нам у позички приміщення (5 кімнат на другому поверсі Будівлі міського ПОЛОГОВОГО будинку, Котре є власністю територіальних громад Дніпропетровської області), без которого ми не можемо існуваті, повноцінно займатіся з ветеранами АТО, котрі повернули і ще повернутися з фронту. Міготові за рахунок членськіх внесків, спонсорської допомоги реалізуваті свою програму. Єдине, что в нас є проблема з оплатою комунальних послуг. Ми просимо підтримати нас. Це орієнтовно 30 тисяч гривень на рік … »- сказавши Є. Новіков.

Згідно, торкаючи питання бюджетної підтрімкм Громадського ОРГАНІЗАЦІЙ міста, заступниця мера Олена Шуліка повідоміла депутатам, что до міськвіконкому по фінансову допомогу на реалізацію статутної ДІЯЛЬНОСТІ окрім ГО «Павлоградський Легіон» звернула такоже ГО «Патріот» и міська організація ветеранів Війни та праці. «На засіданні профільної депутатської КОМІСІЇ Кожна організація звітувала про свою роботу. Комісія решила рекомедуваті міськраді віділіті Бюджетні кошти на підтрімку ОРГАНІЗАЦІЙ залежних від їхньої чісельності з розрахунку по 450 грн. на кожного члена », — сказала О. Шуліка. За ее словами, ГО ветеранів Війни та праці, яка нараховує 17 тисяч Членів, комісія рекомендує віділіті з бюджету понад 99 тис. грн., «Патріоту» — 16,330 тис. грн. и «Павлоградська Легіону» — 27,390 ТіС. грн.

«Стосовно компенсації за комунальні Платежі ми рекомендувалі« Павлоградська Легіону »звернута до власника приміщення — Дніпропетровської обласної ради», — зазнача Олена Шуліка. Втім, на ее мнение, депутати міськраді могут Додати до запропонованої комісією суми в 25,390 тис. грн. кілька тисяч, аби ціх коштів вистача для оплати організацією компослуги у 2018 году. Прохання Є. Новікова про допомогу підтрімав и головуючого на засіданні заходів Анатолій Вершина. ВІН доручили міському фінуправлінню Доопрацювати це питання до пленарного Засідання депутатської Сесії. Схоже, Присутні у залі народні обранці НЕ малі заперечень Стосовно Пропозиції міра.

Нагадаємо, ГО «Павлоградський Легіон» зареєстрована в квітні 2015 року. За словами керівника организации Євгена Новікова, вона має на меті відстоюваті соціальні права своих членів, Проводити патріотичне виховання молоді ТОЩО. Такоже у Павлограді Із січня 2016 року Діє й Інша громадська організація учасников АТО, Членів їхніх сімей, волонтерів «Патріот», котра Виконує подібну місію. Ее очолює ветеран АТО Валерій Тудвасєв.

Олекса Сурай


А поделиться?