Павлоградські інваспортсмени провели турнір із бочче і отримали подарунки

logo

У Павлограді спортсмени, котрі мають певні вади здоров`я, 2 грудня провели змагання, присвячені міжнародному дню людей з інвалідністю. Також 10 найкращих спортсменів міста, котрі належать до цієї категорії, отримали нагороди від організаторів і гостей.

Турнір із бочче (гра з мячем) відбувся на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Центр». Про це кореспондентові 5632.com.ua розповіла керівниця павлоградським спортивним клубом інвалідів (СКІП) Ксенія Сіра-Нікітіна. За її словами, участь у змаганнях, організованих міським відділом сім`ї, молоді і спорту, взяли 8 команд. Їх склали понад 30 активних членів міських організацій, котрі об’єднують людей з особливими потребами.

«Кожна команда мала три учасника, Перші місця здобули 6 команд, половину з яких склали спортсмени-візочники. Переможці отримали медалі», — повідомила К. Сіра-Нікітіна. За її словами, також організатори і гості провели церемонію нагородження 10 найкращих у 2017 році інваспортсменів міста. А, власне, сам «СКІП» отримав від присутнього на церемонії народного депутата подарунок – набір для гри в бочче. Вже після змагань «скіпівці» побували у двох міських кав’ярнях і залишилися вдячні їхнім власникам за безкоштовні пригощання.

«Один із павлоградців, пасічник Генадій Шевченко, передав нам відро меду. А ще пообіцяв протягом наступного року профінансувати два наші спортивні змагання», — сказала керівниця клубу. Ксенія Сіра-Нікітіна також зазначила, що щороку «СКІП» розширює можливості для тренувань і виступів своїх членів. Зокрема, в 2017 році інваспортсмени познайомилися з керівником іншої громадської організації «Оса» Юрієм Растрюхою, який є відомим в Україні майстром зі спортивного метання ножів. «Дякуючи Юрію, ми тепер можемо вправлятися у стрільбі з лука і пневматичної спортивної зброї, влучно кидати ножі. Два наших спортсмени вже брали участь у змаганнях. Також наступного року ми хочемо організувати змагання зі спортивного туризму», — повідомила керівниця клубу. За її словами, нині «СКІП» нараховує до 50 членів, хоча активну участь у тренуваннях і змаганнях беруть значно менше людей. Передусім, це пов’язано з нерозвиненою транспортною інфраструктурою для людей з особливими потребами, проблемами їхнього пересування вулицями, відсутністю коштів у клуба.