Патрулюють вулиці, чергують на блокпостах, демонтують знаки — ситуація у громадах Дніпропетровщини

logo

image

Ситуація на Дніпропетровщині контрольована, вторгнення російських військ не виявлено, та у громадах області посилено несуть охорону і готуються до оборони. Кореспонденти Суспільного повідомляють про те, яка наразі ситуація у Підгородному під Дніпром та у Перещепинській ОТГ.

Підгородне

Минулої ночі у Підгородному патрулювали вулиці.

«Ми розділилися на групи, одні ходили по вулицях, інші допомогали військовим на блокпосту, що біля в’їзду до Дніпра, перевіряти машини. Зброя у нас своя. Диверсантів та порушників комендантської години не виявили», — розповів представник тероборони Підгородного Сергій Скубченко.

За його словами, заготівля протитанкових «їжаків» та «коктейлів Молотова» припинилася, але люди в будь-який момент готові відновити діяльність.

Перещепинська ОТГ

Голова Перещепинської ОТГ Ярослав Цвіркун повідомив, що минула ніч пройшла спокійно, ДРГ не виявлено, місцеві добровольці разом з поліцією патрулюють вулиці, мости і промислові об’єкти під посиленою воєнізованою охороною.

У міськраді створено пункт допомоги, є запаси води їжі і теплого одягу, функціонують кілька бомбосховищ для мешканців багатоповерхівок і на промислових об’єктах.

Вказівники на вулицях та дорожні знаки зняли демонтували ще 27 лютого. Пальне є, хоч і не на всіх заправках.

Як повідомляє кореспондентка Суспільного, розрахуватись карткою можна тільки в АТБ та в деяких аптеках. В інших магазинах тільки готівка. Продуктів на полицях менше ніж зазвичай, немає круп, тільки макаронні вироби.

В аптеки вже кілька днів не було поставок, повністю розібрали заспокійливе та сердечні препарати, жарознижуючі та перев’язочні матеріали. Чекають поповнення запасів.

Доповнюється…

У Кривому Розі будують укріпрайони

У Службі автомобільних доріг Дніпропетровської області пояснили, як поводитися на блокпостах

Ситуація на Дніпропетровщині контрольована. Диверсійних груп та російських військ не виявлено

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро