«Патріот»: у Дніпрі відбудеться показ кінострічки режисера-аматора

logo

"Патріот": у Дніпрі відбудеться показ кінострічки режисера-аматора

19 жовтня в інформаційному центрі Медіапростір відбудеться показ документальної кінострічки «Патріот» 43 ОМПБ. Подробиці та секрети зйомку фільму розповів режисер Едуард Яровий під час прес-конференції і ІА «Інформатор», передає Дніпроград.

Фільм режисера-аматора Едуарда Ярового розповідає про життя українських військових 43 ОМПБ на лінії фронту. Знімали кінострічку на Світлодарській дузі в 2017 році. В основу сюжету покладено особисті та військові історії бійців.

«Ідея відзняти подібний фільм з’явилася давно. Разом із військовими на передовій я прожив сім місяців. Участь у зйомці взяли 52 військових. Це історія про справжнє обличчя війни — про страх, сподівання, психологічний стан бійців, їх думки», — розповів Яровий.

Презентували фільм ще влітку поточного року. Режисер зазначив, що він хотів би аби кінострічкою зацікавилися якомога більше людей.

«Я хочу аби цей фільм подивилася українська влада, школярі, студенти, дорослі люди та молодь. Ми маємо пам’ятати, що в Україні триває війна. Вона не закінчилися. І ми тут, на мирній території, не можемо про це забувати», — наголосив Яровий.

Захід стартує о 19:00.

Автор: Дарина ТВАРА