Парки для людей: у Дніпрі вперше відбулося відкрите засідання з приводу парків та зелених насаджень

logo

Парки для людей: у Дніпрі вперше відбулося відкрите засідання з приводу парків та зелених насаджень

Сьогодні, третього серпня, у Дніпрі вперше відбулося відкрите засідання робочої групи з питання зелених зон та парків міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровської міськради.

Радник міського голови Максим Музика розповів, що метою заходу є поділитися з громадськістю своїми планами та вислухати їх пропозиції стосовно парків та зелених насаджень. Він зауважив, що у громадськості є великий інтерес у цій сфері, тому багато людей хочуть долучитися до роботи над нею.

Громадськості запропонували створити декілька робочих підгруп для таких сфер як інфраструктура, екологія, дитячі та спортивні майданчики, доступність парків та інше. Цей підхід застосовують для того, щоб люди, які мають певну компетенцію, могли долучитися до роботи.

На даний момент в першу чергу вирішують юридичні проблеми, оскільки зараз землевпорядкування є лише в трьох парках. За словами голови Громадської ради міськради Лілії Богачової,  зараз проводяться роботи по виявленню зон, які не перебувають на балансі у жодної структури.

Також в планах капітальні ремонти всіх та суттєві реконструкції деяких парків. Ймовірно наступного року розпочнеться глобальна реконструкція парків Глоби та Шевченко.

Нагадаємо, що у Дніпрі витратять 113 мільйонів гривень на обрізку дерев та прополювання квітників.

Автор: Ольга АНДРОСОВА