Парк Писаржевського у Дніпрі реконструюватиме компанія, помічена у кримінальній справі

logo

Парк Писаржевського у Дніпрі реконструюватиме компанія, помічена у кримінальній справі

Комунальне підприємство «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради оголосило тендер на проведення капітального ремонту елементів благоустрою частини парку ім. Писаржевського. Переможцем визначено ТОВ «ПРОМПРОЕКТЕНЕРГОБУД», яке разом із КП-замовником раніше було помічено у кримінальній справі, повідомляє Дніпроград.

Витратити на ремонт парку Писаржевського у міськраді готові 17 мільйонів гривень. Завершити роботи планується до 31 грудня цього року.

Варто зазначити, що згідно із ухвалою Бабушкінського районного суду, слідчим було надано дозвіл на доступ до речей і документів фігурантів кримінальної справи — вищезгаданих КП «Міська інфраструктура» та ТОВ «ПРОМПРОЕКТЕНЕРГОБУД». Справа відкрита за ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У матеріалах досудового розслідування йдеться, що комунальне підприємство витратило грошові надходження не за цільовим призначенням — замість поповнення статутного капіталу гроші перерахували на відкриті рахунки ТОВ «ПРОМПРОЕКТЕНЕРГОБУД» як оплату за проведення робіт у парку «Зелений гай».

Варто зазначити, що на роботи у «Зеленому гаї» вже декілька разів виділялися бюджетні кошти. 

Автор: Антон МОРОЗ