Пам’ятні знаки у Кам’янському встановлюватимуть не раніше ніж через рік після історичної події або смерті особи

logo

Skip to content

Пам’ятні знаки у Кам’янському встановлюватимуть не раніше ніж через рік після історичної події або смерті особи

При цьому обмеження щодо строків встановлення пам’ятних знаків не поширюються на осіб, удостоєних звання «Герой України», «Почесний громадянин міста». Відповідні норми передбачені у Порядку встановлення, збереження та утримання пам’ятних знаків в Кам’янській міській територіальній громаді, який буде розглянутона червневому засіданні виконкому.

Згідно з документом, пам’ятні знакі можуть бути встановлені на об’єктах колишнього місця роботи, проживання, навчання (крім закладів загальної середньої освіти, в яких пам’ять вшановується в «куточках пам’яті» як тимчасовий захід), не раніше ніж через 1 рік після історичної події або смерті особи, пам’ять про яку увічнюється. Обмеження щодо строків встановлення пам’ятних знаків не поширюються на осіб, удостоєних звання «Герой України»,«Почесний громадянин міста».

З метою увічнення пам’яті про видатну особу чи подію в межах міської громади може бути встановлено тільки один пам’ятний знак. Якщо пам’ять особи вже увічнена в інший спосіб (присвоєння імені установі, найменування вулиці, скверу, установлення пам’ятника, бюста), меморіальна дошка не встановлюється, за винятком, коли відповідне рішення ухвалено міською радою або виконавчим комітетом міської ради з урахуванням особливої ваги історичної події чиособливих заслуг особи, пам’ять про яку увічнюється.

Підставою для встановлення пам’ятних знаків має бути відповідне рішення міської ради або її виконавчого комітету.

Навігація записів