Палаючі шини та бійка з муніципалами: як власники кіосків захищали своє майно від міської влади

logo
275952_palajuchi_shini_ta_bijka_z_municipalami_j.jpeg


Палаючі шини та бійка з муніципалами: як власники кіосків захищали своє майно від міської влади

Сьогодні вранці, 17 липня, на вулиці Бердянській стихійно утворився локальний майдан, який був викликаний діями міської влади щодо дрібних підприємців, чиї кіоски мали бути знесені з використанням важкої техніки, повідомляє Дніпроград.

Про наміри міської ради зачистити більше двох десятків малих архітектурних форм на лівому березі стало відомо ще вчора ввечері у анонсі її прес-служби. Дізнавшись про це, підприємці за допомогою соцмереж закликали усіх небайдужих дніпрян об’єднатися та захистити кіоски, які, за їхніми словами, мають усі необхідні дозволи та документи.

Прибувши на місце події близько 5:00, комунальники та муніципальна варта зіткнулися з серйозним опором власників МАФів, які для захисту свого майна підпалили шини та утворили щось на зразок барикад.

Втім, це не зупинило муніципалів, які виходячи за межі своїх повноважень почали застосовувати фізичну силу щодо протестувальників. Після тривалого протистояння, найбільш активних учасників акції непокори затримали правоохоронці, чим розчистили комунальникам дорогу до кіосків. Згодом магазини були знищені важкою технікою.

Протягом дня ця подія набула певного резонансу у мережі. Значна частина громадських активістів заявила, що міська влада діяла всупереч Конституції. До того ж, саме органи Дніпровської міської влади видавали дозволи на встановлення цих МАФів, тож чому вони раптово стали незаконними — невідомо.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?