Падає стеля і відходять стіни: будинок у Дніпрі може впасти через незаконну прибудову

logo

image

Один із будинків Дніпра потроху обзаводиться новим поверхом. Не бажаючи жити як Карлсон на даху, мешканець будинку почав перебудовувати горище під нові кімнати. Як повідомляє Дніпровська панорама, «горе-будівельник» може зруйнувати будинок та залишити мешканців буквально просто неба.

Тепер кожен дощ для мешканців невеликого триповерхового будинку на вулиці Ульянова, 26 стає справжнім випробуванням. Від сирості в мешканців вже відшаровуються шпалери, а у квартирах стоїть стійкий запах сирості. Дійшло до того, що на другому поверсі почав валитися дах.

Будівельне сміття від свого вандалізму винахідливий чоловік скидав просто під будинок. Очевидно, комфорт мешканців його взагалі не цікавить.

Жителі намагалися поговорити зі своїм сусідом, але той лиш в’їдливо усміхався і продовжував свою справу. Коли «Карлсон» почав вивозити дах, їхній терпець остаточно урвався.

На місце викликали поліцію та звернулися до управляючої компанії. Коли правоохоронці дісталися до прибудови, на них чекав голий каркас без даху. Залишки крівлі вже лежали в машині будівельника та чекали на вивезення.

Як з’ясувалося, прибудову робили без дозволів, а творець нових квадратних метрів навіть не мав документів на квартиру, до якої робили прибудову. За словами майстрині КП «Житлосервіс-5» Вікторії Єфименко, управляюча компанія шукає власника житла. На нього вже чекає припис.

За її словами, площа незаконної прибудови становить 80 квадратних метрів. Крім того, власники незаконно внесли зміни в контрукцію покрівлі — переробили її з покатої на пласку. 

«Ніяких документів, ні на квартиру ні на прибудову він не надавав. Поліцію в квартиру він також не пустив. Приїхала слідчо-оперативна група і також не зафіксувала порушень. Житель сусіднього будинку пустив на свій балкон, щоб ми змогли оглянути пошкодження. Як з’ясувалося, стіна будинку №26 відходить. Вона вже нахилена і може впасти”, — пояснила Вікторія.

Читайте ще:

Незаконні будиночки біля води та прострочені документи: у Дніпрі перевірили човникову станцію

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальні новини, Новости Днепра