П’ятьох нападників на виборчу дільницю у Майському взято під варту на 60 діб

logo
193360_p_jatoh_napadnikiv_na_viborchu_dilnicju_u.jpeg


П'ятьох нападників на виборчу дільницю у Майському взято під варту на 60 діб

П’ятьох підозрюваних у спробі зірвати виборчий процес у с. Майське взято під варту. Відповідний запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави обрав суддя Синельниківського міськрайонного суду. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням напрес-службу Нацполіції.

Усього до Синельниківського відділу поліції було доставлено 24 особи, з них 4-х було затримано в порядку статті 208 КПКУ. Наступного дня було затримано ще одного підозрюваного. Всі п’ять затриманих віком від 20 до 25 років, проживають у м. Дніпро та області.

29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю у с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшли невідомі особи, які пошкодили майно, кинули димові шашки та намагалися пошкодити виборчу документацію, зокрема урни з бюлетенями.

Стосовно події відкриті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 3 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) ККУ.

Нагадамєо, у Дніпрі підбили підсумки виборів до ОТГ.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?