П’ять в одному: до Дня музеїв у Дніпрі відбудеться гранд екскурсія

logo

Главная страница / Новини Дніпра / П’ять в одному: до Дня музеїв у Дніпрі відбудеться гранд екскурсія ЕКСКЛЮЗИВ П’ять в одному: до Дня музеїв у Дніпрі відбудеться гранд екскурсія

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у дніпрян та гостей міста буде можливість відвідати чимало цікавих заходів. У цей день п’ять музеїв об’єднаються та запросять всіх на велику гранд екскурсію, пише «Нашемісто».

Справа в тому, що ‘День музеїв співпадає з трагічною датою – днем масовоїдепортації кримських татар, – розповів «Нашому місту» Володимир Маліков, голова Міської музейної асоціації Дніпра. – Тому всі вечірні заходи ми вирішили перенести на 25 травня. Саме тоді відбудеться традиційна акція «Ніч музеїв». А 18 травня на містян чекає велика пішохідна екскурсія «Дніпровський променад». Цьогоріч у всьому світі заходи до Міжнародного дня музеїв будуть об’єднаніспільною темою – освіта та дослідження. Звісно, все буде відбуватись з дотриманням заходів безпеки. А кожній локації буде можливість за потреби скористатись укриттями.

Тож 18 травня пішохідна театралізована екскурсія буде торкатись саме місцевих освітян тадослідників. Деякі з цих постатей добре відомі, деякі ні. Музей історії Дніпра, Музей Вадима Сідура, Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького, Музей «Машини часу» та Дніпровський художній музей об’єднаються у єдиний маршрут. Кожен з музеїв буде представлений певними героями. Це історик Дмитро Яворницький, біолог Іван Акінфієв, «Степовий Колумб» Олександр Поль, а  також такі видатні жінки як Марія Хрінникова, Надія Алексєєнко, Катерина Езау, Марія Башкірцева.

Стартекскурсій біля історичного музею – пр. Яворницького, 16. Початок трьох екскурсій о 14.00, 14.30 та 15.00. Придбати квитки можна за посиланням.

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, щоу Дніпровському художньому музеї відкрилась виставка подарунків.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра,Новини Культури Дніпра

Позначки: Новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: