Остання подорож Марійки: у Дніпрі поховали дитину, жорстоко вбиту наприкінці січня

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Остання подорож Марійки: у Дніпрі поховали дитину, жорстоко вбиту наприкінці січня Остання подорож Марійки: у Дніпрі поховали дитину, жорстоко вбиту наприкінці січня

У Дніпрі поховали 12-річну Марію Біланову, яку 31 січня жорстоко зарізав чоловік на ж/мПридніпровськ. Рідні та знайомі  дівчинки організували збір коштів для проведення кремації. Про це пише «Наше місто» з посиланням на повідомлення Ніки Доценко.

«Дякуємо усім, хто був причетний і долучився. Вчора прах дитини поховали на нашому кладовищі. Остання подорож Марії завершена», – написала Ніка Доценко.

Нагадаємо, 31 січня у Дніпріна ж/м Придніпровськ знайшли тіло Марії Біланової, про розшук якої було заявлено декількома днями раніше. У той же день правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві, повідомили у прокуратурі області.

Жертвабула знайома з вбивцею. Вона неодноразово втікала з дому через насилля у сім’ї. Поліція її знаходила, повертала, писала на матір дівчинки протоколи. Про ситуацію у сім’ї знали усі відповідні служби, проте звідти її так ніхто і не забрав. На жаль, остання втеча Маші з дому завершилася її смертю. 

Нагадаємо, ми повідомляли, що у Дніпрі затримали підозрюваного у вбивстві 11-річної Марії Біланової.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра,Райони Дніпра

Позначки: Дніпро, померла людина

Приєднуйтесь до нас у

Дивітьсятакож: