Особливий вогонь вперше привезли у Кривий Ріг

logo
209131_osoblivij_vogon_vpershe_privezli_u_krivij.jpeg


Криворізькі пластуни запалять сотні свічок від Вифлеємського Вогню Миру, який уже прибув у наше місто.

Днями станична криворізького осередку Пласту Тетяна Асадова отримала Вифлеємський Вогонь Миру та доправила його до нашого міста.

24 грудня 2017 року під час служби у Церкві Святої Трійці УГКЦ відбудеться урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру, який напередодні привезли з Києва криворізькі пластуни.

17 грудня у Києві в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового відбулася урочиста передача вогню осередкам Пласту з усієї України, серед яких був представлений і осередок з Кривого Рогу.

Раніше ми повідомляли про те, що у наше місто привезуть вогонь мируВ Кривий Ріг Вифлеємський Вогонь Миру приїхав вперше. Розповсюджують Вифлеємський вогонь Миру в Україні пластуни, тож, оскільки осередок Пласту відновився в нашому місті лише цього року, то й ця традиція започаткована в Кривому Розі за ініціативи криворізьких пластунів.

Передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський Вогонь Миру – було започатковано у 1988 році в Австрії. У 1992 традиція завдяки пластунам ця традиція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Вифлеємський вогонь постійно горить у Вифлеємі, в яскині, місці народження Ісуса Христа, як спомин про прихід на землю Христа – нашого Спасителя – котрий є символом Любові і Миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає сил, сподівання і надію.


А поделиться?