«Органи довелося зшивати»: у Дніпрі рятують 3-річну Софійку, що потерпіла від вибуху гранати (Відео)

logo
224213_organi_dovelosja_zshivati_u_dnipri_rjatuj.jpeg


Софійка у лікарні Дніпра
Софійка у лікарні Дніпра

5 канал

Дніпро

08.02.2018 16:06

Дівчинка постраждала напередодні у Красногорівці

У Дніпрі лікарі намагаються врятувати життя 3-річній дівчинці з Красногорівки. Від вибуху гранати напередодні постраждали троє дітей, найтяжче — трирічна Софійка. 

За темою

>
Знайшли на вулиці й гралися: у Красногорівці троє дітей постраждали від вибуху невідомого предмета

Осколки влучили у живіт, пошкодивши кишківник та печінку. Органи зшивали у лікарні на Донеччині. Потому її перевезли до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні і там хірурги витягли з тіла ще два металеві осколки. Нині дівчинка у свідомості, її стан стабільний — запевняють лікарі.

«Було двоє дітей по 15 років і хлопчик — 9 років. Старші діти розповідали, що хлопчик Саша (9 років) він десь це знайшов, тому що у нас в Красногорівці після обстрілів валяється все що завгодно. Я не зрозуміла одразу, що в живіт влучило», — розповідає мати Софії Світлана Семидетко.

Ще двоє постраждалих під час вибуху дітей лікуються на Донеччині. Їхньому життю вже загрози немає.

«Гемодинамічних показників, стабільний тиск, цифри гемоглобіну, еритроцитів все це задовільний. Хоча вимагає ще корекції і трансфузії певної маси, це все буде робитися відповідно до її станом», — директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик.

Нагадаємо, 7 лютого стало відомо, що у Красногорівці на Донеччині внаслідок вибуху невідомого предмета поранення дістали троє дітей. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Коли рахунок іде на хвилини: У зоні АТО тренувалися військові медики – ФОТО


А поделиться?