Охоронець Яроша після оголошення запобіжного заходу опинився у лікарні СІЗО

logo

Адвокати чоловіка запевняють, що саме він є постраждалим у конфлікті з таксистом.

За стрілянину у таксистів охоронцю Яроша суд у Дніпрі обирав запобіжний захід. Атмосфера була напруженою — зі сварками, прапорами та навіть «швидкою». За підтримки побратимів затриманого адвокати Михайла Навроцького намагалися звільнити його з-під варти і наполягали, що таксисти самі винні у жорстокості пасажирів, йдеться в ТСН.16.45.

Біля суду було не проштовхнутися, тут зібрались бійці добробатів, аби підтримати заарештованого Михайла Навроцього — в минулому бійця АТО, зараз — охоронця Дмитра Яроша. Тиждень тому, кажуть свідки, саме він стріляв у натовп у дворі житлового будинку, одну людину важко поранив. Його заарештували на два місяці.

Читайте також: Ярош вперше прокоментував стрілянину свого охоронця у водія таксі

У той день Навроцький з двома товаришами їхали в таксі. У них виник конфлікт через мову. У відповідь на заклик «Слава Україні!» водій промовчав, після чого, каже, пасажир спочатку вдарив його по голові, а потім почав стріляти.

На допомогу таксисту з’їхалися колеги. У лікарні з простреленими ногами зараз один із них. Свідки кажуть, з пістолета палив у нього Навроцький. Експертиза довела, що він був нетверезий. Натомість адвокати заарештованого вважають, то Навроцький потерпілий, бо поранений таксист його побив.

«Голова досі болить, права рука, права нога досі погано функціонують, поламані пальці. Ми подали заяву про кримінальне правопорушення. Згідно цієї заяви він є потерпілим», — заявляє адвокат.

Дружина таксиста обурена, її 50-річний чоловік досі у лікарні. Стати на прострелені ноги досі не може. Каже, він дійсно почав бити Навроцького, але вже після поранення.

Читайте також: Охоронець Яроша підстрелив таксиста через суперечку про мову

«Після того, як пуля пробила ногу, мій чоловік зрозумів, що він жива мішень, і що його вб’ють. І тільки тоді він почав вибивати пістолет», — запевняє жінка.

У судовій залі між сторонами виникають гучні перепалки. Арештований Михайло Навроцький не втручається. З пресою теж не спілкується. Адвокати наполягають, Навроцькому зле, його треба відпустити під домашній арешт. Але прокурор наполягає, підозрюваний може втекти.

За дві години промов та суперечок суд, нарешті, вирішує залишити Навроцього під вартою. Бійці викликають йому «швидку», конвой везе арештованого у лікарню слідчого ізолятора.