Одного з посадовців ДФС Дніпропетровської області викрили на неправдивій декларації

Одного з посадовців ДФС Дніпропетровської області викрили на неправдивій декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити до Національної поліції результати повної перевірки декларації за 2015 рік начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Дмитра Начиняного. Відповідне рішення прийнято на засіданні 27 жовтня 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт відомства.

За результатами перевірки декларації податківця за 2015 рік, встановлено, що посадовець допустив низку порушень, серед яких подання недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Одночасно Дмитро Начиняний зазначив недостовірні відомості про користування об’єктом нерухомості, що належав члену його сім’ї, не відобразив  інформацію про усіх співвласників квартири та характеристики майна та не відобразив інформацію про вартість майна.

Також Дмитро Начиняний зазначив недостовірні відомості про джерело доходу, який отримав член його сім’ї від продажу рухомого майна та не відобразив вартість нерухомого майна, що належить члену його родини.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині на хабарі погорів посадовець ДФС.

Автор: Іван МУРАХА

Читайте также: