Одіозний екс-прокурор області став головою політичної партії на Дніпропетровщині

logo

Одіозний екс-прокурор області став головою політичної партії на Дніпропетровщині

Головою Дніпропетровської обласної організації партії «ОСНОВА» став Олег Пахніц. Про це повідомив засновник партії, народний депутат України Сергій Тарута під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро», передає Дніпроград.

«У Олега Пахніца дуже серйозний послужний список, він людина слова, людина справи, він дуже успішно займався розвитком тієї системи, в якій працював. І зараз бере на себе дуже важливу і відповідальну місію», — зазначив голова партії «ОСНОВА «Сергій Тарута.

Як відомо, у 2011 році Пахніц був заступником  прокурора Дніпропетровської області. У 2014 році займався арештами за сумнівними  приводами суспільно-політичних діячів і представників органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області. В квітні 2014 Олега Пахніца призначили в.о. Управління екології при ДніпроОДА. Тоді Люстраційний комітет заявив про неприпустимість його призначення.

«В «Основі» буде мій перший політичний досвід. Раніше політикою ніколи не займався, але зараз розумію, що відсиджуватися вдома на дивані не вийде, потрібно діяти», — сказав на прес-конференції Олег Пахніц.

Автор: Дарина ТВАРА