Очільник Дніпра повідомив про домовленість оновити міський аеропорт

Борис Філатов каже, що домовленість поки не конкретизовано, але вона серйознаМіська влада Дніпра має намір сприяти будівництву у місті нового терміналу аеропорту за прикладом Харкова, вже є певні серйозні домовленості. Про це повідомив очільник Дніпра Борис Філатов. «Існує серйозна, але поки не конкретизована домовленість, про будівництво в Дніпрі нового аеропорту за прикладом Харкова», — написав він у

Міська влада Дніпра має намір сприяти будівництву у місті нового терміналу аеропорту за прикладом Харкова, вже є певні серйозні домовленості. Про це повідомив очільник Дніпра Борис Філатов.

«Існує серйозна, але поки не конкретизована домовленість, про будівництво в Дніпрі нового аеропорту за прикладом Харкова», — написав він у Facebook.

За його словами, умовами будівництва є приватно-державне партнерство.

«Інвестор реконструює старий термінал і будує новий пропускною спроможністю до 800 пасажирів на годину. Держава обіцяє дати фінансування на будівництво нової ЗПС (злітно-посадкової смуги – ред.) і всієї льотної інфраструктури. Передбачувані терміни — півтора року. На даний момент йдуть інтенсивні переговори і оформлення документів» , — пояснив мер.

Філатов зазначив, що у переговорах задіяні як місцева влада, так і влада на центральному рівні, включно з президентом.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» незабаром установлять камери, які будуть контролювати весь процес поводження з посилками, які відправляються через поштові служби.