Обсяг реалізованої підприємствами області промислової продукції склав понад 147 млрд грн

logo
obsjag_realizovanoji_pidpriemstvami_oblasti_promislovoji_produkciji_sklav_ponad_147_mlrd_grn.jpg


ДНІПРО. 7 серпня. УНН-Центр. У січні–червні 2016 року товаровиробники Дніпропетровської області відвантажили споживачам продукції, надали послуг промислового характеру на суму 147,5 млрд грн. Про це УНН-Центр повідомили у ГУ статистики у Дніпропетровській області.

З них 58,9% припадало на переробну промисловість, 23% – видобувну галузь, 16,6% – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; решта – на водопостачання; каналізацію, поводження з відходами.

Внесок Дніпропетровщини в загальнодержавний оборот від промислової діяльності становив 18,5%.

У структурі обороту від промислової діяльності області переважає частка від продажу продукції (товарів, послуг) металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (34,7%).

До списку лідерів належать також галузі з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (9,3%) та хімічних речовин і хімічної продукції (4,7%).

У багатогалузевому господарському комплексі Дніпропетровської області найбільша питома вага в обсязі реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) припадає на підприємства міст Кривого Рогу (36,4%), Дніпра (31,2%) та Кам’янського (10,9%).


А поделиться?Читайте также: