Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

logo

Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

Вчора, 28 березня, по місту Дніпро був завершений зимній моніторинг швидкої медичної допомоги. Про наслідки зими у місті повідомив директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф Радій Шевченко, передає Дніпроград.

Моніторинг тривав у період з 19-го грудня 2017-го року до 28-го березня поточного року.

«Зимовий період ми пережили без втрат, не було жодного летального випадку за причин затримання карети швидкої допомоги по дорозі на виклик», — розповів Радій Шевченко.

Він зазначив, що з причин обмороження чи переохолодження за період моніторингу до швидкої допомоги звернулися всього 428 осіб, з них 408 були госпіталізовані.  

«Основною причиною наших пацієнтів з обмороженнями була не температура. Ні для кого не буде новиною, що в основному усі вище вказані – це працездатні чоловіки середнього віку у стані алкогольного сп’яніння», — зауважив Радій Шевченко.

Зокрема була проведена статистика травмованих унаслідок погіршення погодних умов – 688 людей, амбулаторну допомогу було надано 655 особам. Всього за увесь період було госпіталізовано 739 дніпрян.

Також директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф зазначив, що до закладу щоденно звертаються 8-10 дніпрян з інфарктом міокарда, трапляється 30-50 випадків порушень мозкового кровообігу. За два місяці було проведено 15 успішних реанімацій.  

Як раніше зазначалося, через медичну реформу режим роботи швидкої допомоги не зміниться.

Автор: Ольга АНДРОСОВА