Обласний центр екстреної меддопомоги отримав нові швидкі (фото)

logo
196714_oblasnij_centr_ekstrenoji_meddopomogi_otr.jpeg


Обласний центр екстреної меддопомоги отримав дві нові швидкі, які оснащені найсучаснішим обладнанням. Це перше поповнення парку швидких на Дніпропетровщині за останні чотири роки.

«Цьогоріч центр екстреної меддопомоги зекономив обласні кошти на закупівлях у системі Prozorro. Завдяки такому грамотному менеджменту змогли придбати дві нові швидкі – вперше з 2013 року. Це лише перша ластівка. Спільними зусиллями плануємо й наступного року продовжити оновлення парку машин», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я  ДніпроОДА Наталя Будяк.

машини швидкої допомоги

Два нових сітроена типу «В» оснащені найсучаснішою апаратурою – монітором-дефібрилятором, електрокардіографом, шприцевим насосом, що дозволяє дозовано вводити ліки протягом тривалого часу. А ще – сучасними шинами для транспортування важко травмованих та поранених.

машини швидкої допомоги

Носилки у швидкій закріплені на спеціальному пересувному подіумі, що дозволяє лікарю підійти до хворого з будь-якого боку.

«Медики матимуть зручний доступ до будь-якої вени при транспортуванні – це дає пацієнту набагато більше шансів на життя, – підкреслив директор обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко. – Дві нові швидкі значно полегшать роботу бригад. Тепер зможемо оперативніше надавати допомогу і дорослим, і дітям, наприклад, при травмах хребта».

машини швидкої допомоги

На одній машині медики працюватимуть у лівобережній частині міста Дніпро, на іншій – у правобережній.

Загалом в області працюють 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Поделиться ссылкой:

Метки: екстрена меддопомога, медична допомога, медичне обладнання, обласний центр, швидкі


А поделиться?Читайте также: