Новомосковці продовжують розкривати свої таланти та підкорювати світ

logo

Новомосковський народний вокальний колектив «Заспів» (керівниця Наталія Сергєєва) та родинний дует Сергія і Наталії Сергєєвих стали ЛАУРЕАТАМИ  Міжконтинентального Радіо фестивалю Української пісні в Сполучених Штатах Америки «СПІВАЙ РІДНОЮ» на «Ethno Fm Radio USA California 2024 p. УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ — ЛИНЕ НАД АМЕРИКОЮ ТА СВІТОМ! СПІВАЙМО РІДНОЮ!»

Міжконтинентальний радіо-фестиваль української пісні в Сполучених Штатах Америки — «СПІВАЙ РІДНОЮ» заснований Мистецькою пісенною програмою «Час української пісні» на – Ethno Fm RadioCalifornia USA. Ротація фестивальних пісень на – Ethno Fm Radio розпочалася з 21 лютого і тривала до 1 червня 2024 року.

Участь у Фестивалі взяли тисячі творчих колективів та вокалістів України. Переможців було нагороджено дипломами.

Про Фестивал :

Збереженнярідної української мови та культури засобами музичного пісенного мистецтва в українській діаспорі Сполучених Штатів Америки та Світу. Популяризація української пісенної творчості в Америці та єднання світового українства навколо рідної мови, культури та рідної України.

Переможці Фестивалю – нагороджуються американськими дипломами визнання , а їхні пісні залишаються назавжди у вільній ротації на американській хвилі Ethno Fm Radio (США Сакраменто Каліфорнія)

Міжконтинентальний радіо -фестиваль української пісні в Сполучених Штатах Америки «СПІВАЙ РІДНОЮ» , приурочений до Міжнародного Дня рідної мови, яке було запроваджено ЮНЕСКО у 1999 році з метою захисту мовної культурної багатоманітності людей на Землі і відзначається у Світі – 21 лютого.