Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги

Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги

У Дніпрі зробили ремонт амбулаторії міського центру первинної допомоги. Там було проведено улаштування підлоги в кабінетах, замінено електромережу, облаштовано систему сповіщення про тривогу тощо. Тому сьогодні під час чергового інспектування було перевірено амбулаторію, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні, 29 лютого, чергова по місту Олександра Бодня, заступницядиректора департаменту охорони здоров’я населення ДМР, перевіряла оновлену амбулаторію у Дніпрі. У процесі ремонту були внесені наступні зміни:

Замінено понад 90 світильників у кабінетах та коридорах.Проведено заміну електричної мережі, вимикачів і розеток.Встановлено підвісні стелі типу “Арсмстронг” на площі 500 кв.м.Заміненопокриття підлоги, а саме кахель в сходових клітинах та сходах, а також замінено поручні.Здійснено шпаклювання та фарбування стін кабінетів та коридорів на площі 450 кв.м.Замінено 26 дверей.Укладено лінолеум на площі 160 кв.м в кабінетах, а також кахель на тій же площі.Замінено 19 умивальників та змішувачів.Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомогиНове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги

Центр також оновив амбулаторію новим медичним обладнанням, м’якими меблями для коридорів та очікувальних зон, а такождитячим куточком для найменших пацієнтів. Незважаючи на проведений ремонт, амбулаторія продовжувала свою роботу та приймала пацієнтів.

У планах на 2024 рік передбачається облаштування системи оповіщення про загрозу в амбулаторії та встановлення протипожежної охоронної системи в укритті.

Наразі у цій амбулаторії працює 9 лікарів, з якими пацієнти уклали майже 10 000 декларацій.

Крім того, комісія по місту відвідала просте укриття, розташоване в амбулаторії, придатне для прийомублизько 70 осіб. Доступ до нього цілодобовий. Укриття містить кабінет прийому лікаря, а також забезпечене необхідним запасом медичних засобів та води.

На випадок відключення електроенергії, амбулаторія оснащена двома бензиновими генераторами потужністю 7,5 кВт та 8 кВт.

Нагадаємо, раніше ми писали: Найскладніше було виїхати з-під обстрілів:історія лікаря-переселенця, який працює у Дніпрі.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні тасоціальні новини Дніпра

Позначки: Дніпро, Лікарня

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: