Нині один ворог – Путін, — «Слуги народу» об’єднались із Вілкулом у Кривому Розі

logo

image
Військова адміністрація Кривого рогу поширила відео спільної заяви начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула та голови фракції партії «Слуга народу» у Криворізькій міськраді Олександра Фастовця

«Україна воює й воює мужньо. Ми з вами – патріоти Кривого Рогу. Ми з вами – патріоти України. Символ України – це наш президент Володимир Зеленський. Він поводиться дуже мужньо. Саакашвілі вже другого дня російської агресії їв краватку. В нас уже скільки днів минуло – Президент тримається, Президент стоїть, Президент керує країною та обороною. І ми сьогодні всі, забувши, що було вчора, маємо згуртуватися навколо нашого Президента», — підкреслив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Олександра Вілкула було призначено головою Військової адміністрації міста за погодженням вищого керівництва країни. На даний момент, вже сьомий день війни, ми знаходимося разом, в координації всіх рішень. Повірте, за ці сім днів він проявив себе справжнім патріотом. Й ті дії, які зараз робляться для оборони міста у ці дні — це колосальна праця, це титанічна робота Олександра. Він поєднав навколо себе, зокрема, промислові та комунальні підприємства – і, якщо є у когось сумніви, що зараз йдуть «шершавості» у підготовці міста, то це — ілюзія!

Ми знаходимося всі разом, О.Вілкул займається питаннями військового та гуманітарного забезпечення. Тому прохання – ми забули всі «шорсткості» наших стосунків у минулому. Нині один ворог – Путін. Тому прохання – об’єднуємось навколо того, щоб захистити наше місто. Велике дякую всім, хто це підтримує!», — сказав голова фракції партії «Слуга народу» у Криворізькій міськраді Олександр Фастовець.

Наразі ситуація у Кривому Розі спокійна, працює вся інфраструктура, місто продовжує готуватись до оборони.

Інформація від Військової адміністрації міста Кривого Рогу