Нікопольський територіальний центр запрошує до співпраці

logo
173963_nikopolskij_teritorialnij_centr_zaproshue.jpeg


7 сентября 2017

Нікопольський територіальний центр запрошує до співпраці

Запрошуються до співпраці перевізники міста Нікополь, а саме, прийняти участь у реалізації заходу з перевезення осіб з обмеженими функціональними можливостями, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на візках, в вигляді виділення спеціалізованого транспортного засобу пристосованого для перевезення громадян, які пересуваються на візках, та витрат, пов’язаних з заробітною платою 1 водія, витрат на паливо та технічне обслуговування автомобіля.

В зверненні територіального центру зазначена орієнтовна потреба в транспорті: 1спеціалізований автотранспортний засіб, облаштований відкидним пандусом або механічним підйомником, для перевезення не менш як 3-х осіб на інвалідних візках та 3-х їх супроводжуючих, оснащений поручнями, ременями безпеки та засобами кріплення інвалідних візків у салоні автомобіля.

Також зазначений перелік необхідних документів, які потрібно надати:

1.Виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2.Свідоцтво платника податку;

3.Ліцензія на здійснення пасажирських перевезень;

4.Свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) спеціалізованого транспортного засобу пристосованого для перевезення громадян, які пересуваються на візках;

5.Розрахунок вартості послуги в розрахунку на 1 місяць (перевезення згідно із замовленнями: у понеділок – п’ятницю з 8.00до 17.00, у вихідні і святкові дні в разі необхідності).

Пропозиції до Нікопольського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) просять надати до 15вересня 2017 року за адресою: м. Нікополь, вул. Бориса Мозолевського (Чубаря), буд. 25А.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 066 1088042, 050 9339294.

Адміністрація Нікопольського територіального центру.

Источник: http://www.0566.com.ua


А поделиться?