Нікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередач

logo

Главная страница / Важливо / Нікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередач Нікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередач

Нікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередач

Вчора ввечері російські окупанти знову обстріляли Нікопольщину. З артилерії вони били по Марганецькій громаді, а дроном-камікадзе – по Покровській. Внаслідок обстрілів пошкоджені парник та приватний рибальський човен. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланняна голову ДніпроОВА Сергія Лисака.

Сьогодні вранці терор району продовжився. Обстрілам зазнали Нікополь та Мирівська громада. На щастя, люди не постраждали.

Пошкоджень зазнали 4 приватні будинки, 2 господарські споруди, гараж, а також газогони та лінія електропередач.

Як стало відомо, внаслідок одного з учорашніх обстрілів Нікополя постраждала 44-річна жінка. Їй надали необхідну медичну допомогу,і вона лікуватиметься амбулаторно.

Нікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередачНікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередачНікопольщина знову під обстрілами: пошкоджені будинки, газогони та лінії електропередач

Раніше ми писали, навійні загинув молодий воїн Іван Гамолін.