Нікополь знаходиться під обстрілами вже 18 місяців (Фото)

logo

20.11.2023 вибухи, дерева, допомога, комунальники, лінії, місяці., монтаж, обрізка, обстріли, прибирання, робота, скло, уламки

Вже 18-й місяцьпоспіль мирний Нікополь знаходиться під постійними обстрілами росіян. Не зважаючи ні на що, комунальні служби виконують свої повсякденні завдання і  приходять на допомогу тим, чиє житло постраждало через вибухи снарядів. Також вони, як і в мирні часи, дбають про благоустрій Нікополя. Повідомляють у міській раді.

Минулого тижня комунальники ліквідовували наслідки ворожих обстрілів. Прибирали та вивозили уламки скла та будівельних матеріалів. Електрики Автодору проводили в найпростішихукриттях монтаж резервних електричних мереж, які, в разі необхідності, будуть надавати електрику від генераторів. Працівники двох комунальних підприємств посиленими темпами згрібали опале листя на узбіччях доріг таких вулиць як Преображенська, Станіславського та Патріотів України. Санітарну обрізку дерев продовжували на вулиці Корбута. Окремі бригади зносили старі аварійні дерева та викорчовували пні, що залишилися після зносу.

Комунальники проводили очищення зливових стоків від мулу та бруду, а також технічне обслуговування дорожніх знаків для безпеки руху автотранспорту. Планування грунту ще тривали на розділовій смузі вул. Електрометалургів та на вул. Г.Чорнобиля.