Ніч у Кам’янському минула без надзвичайних подій

logo

Skip to content

Ніч у Кам’янському минула без надзвичайних подій

Про безпекову ситуацію у Кам’янському на ранок 15 листопадаповідомив мер Андрій Білоусов. Також міський голова нагадав, що в місті продовжує працювати Центр соціальної підтримки ветеранів війни, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

«Доброго ранку, Кам’янське!

Ніч минула спокійно. На території міста надзвичайних подій не зафіксовано. Дякуємо нашим оборонцям за захист, допомагаємо ЗСУ та віримо в Перемогу!

Нагадуємо,що у Кам’янському працює Центр соціальної підтримки ветеранів війни, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, який є дієвим інструментом з налагодження комунікацій між ветеранами та надавачами публічних послуг.

Спеціалісти Центру консультують, координують та допомагають реалізувати надані державою та Кам’янською міською територіальною громадою пільги, гарантії та можливості, передбачені ветеранам війни, членам їхніх сімей та членам сімейзагиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Отримати консультацію можна, звернувшись за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12, праве крило, 1-й поверх, соціальний офіс, або на номер гарячої лінії +38 098 620 20 39. Графік роботи:

пн.-чт. 8:00-17:00 перерва 12:00-12:45 пт. 8:00-16:00 перерва 12:00-13:00!» – проінформував мер.

Навігація записів