Нердеп із Дніпра вимагатиме від Порошенка та Гройсмана звільнення Деканоідзе через загибель патрульних

logo

Через трагічні події у Дніпрі народний депутат (позафракційний) Віталій Купрій має намір ініціювати звільнення голови Національної поліції Хатії Деканоідзе. Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Я направляю президенту Порошенко і прем’єру Гройсману вимогу негайного звільнення Хатії Деканоідзе з займаної посади і необхідності призначення головою Нацполіції чесної і професійної людини, яке наведе лад в цій сфері», — зазначив він.

Купрій переконаний, що Деканоідзе несе особисту відповідальність за загибель патрульних, оскільки, на його думку, вони були недостатньо підготовленими для несення служби. «Кров вбитих у Дніпрі поліцейських на руках голови Нацполіції Хатії Деканоідзе! Мені боляче коментувати події, які відбулись на автовокзалі Дніпра. Я зараз знаходжусь у себе в окрузі і з’ясував всі обставини справи у правоохоронців. Поліцейські, які загинули, запросили в свою автівку злочинця для складання адмінпротоколу за порушення ним правил ПДД. І посадили його на заднє сидіння. А в той час, коли почали пробивати його по базі даних, той вихопив табельну зброю поліцейського і вчинив те, що вчинив. Ще в лютому цього року на засіданні Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності я і Юрій Луценко підняли перед Хатією Деканоідзе проблему навчання патрульних поліцейських. Пані Хатія тоді замість того щоб погодитись на проведення додаткового навчання поліцейських на предмет поводження зі зброєю і підозрюваними у вчинені злочину, обурено захищала своїх підлеглих і вважала, що ми бажаємо поліцейським зла», — написав він.

Нагадаємо, у Дніпрі водій автомобіля застрелив патрульного і поранив його напарницю. Пізніше жінка померла в лікарні під час операції.

Як повідомлялося, в нападі на поліцейських в Дніпрі поліція підозрює двох осіб. Один із підозрюваних — Олександр Пугачов, який раніше вже був у розшуку, ім’я іншого підозрюваного поки що не розголошують. У місті введено план «Перехоплення».

За останьою інформацією, правоохоронці блокували будинок, в якому міг перебувати підозрюваний у вбивстві патрульних у Дніпрі, однак його там не виявилося.