НАЗК направило до суду протокол щодо депутата Криворізької міськради

logo
154083_nazk_napravilo_do_sudu_protokol_wodo_depu.jpeg


НАЗК

КИЇВ. 17 липня. УНН. Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні правопорушення стосовно депутата Криворізької міської ради VII скликання Віктора Присяжнюка. Про це УНН повідомили у прес-службі НАЗК.

Національне агентство з’ясувало, що під час розгляду питання «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» та «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Криворіжсталі, 9г, реєстрацію права комунальної власності на неї й надання її в оренду для розміщення будівлі магазину продовольчих та непродовольчих товарів» депутат публічно, на сесії, не оголосив про наявність у нього по цьому питанню приватного інтересу та  взяв участь у голосуванні за це рішення.

Таким чином, дії депутата міської ради суперечать обов’язку недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів, що є  порушенням вимог, встановлених п.3 ч.1 ст.28, ч.2 ст.35 Закону України «Про запобігання корупції», ч.1 ст.591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Уповноважена особа НАЗК склала та в установленому порядку направила зазначені протоколи до суду. Вони передбачені ч.1 та 2 ст.172-7 «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

читайте також: НАЗК погодило чотири антикорупційні програми державних органів


А поделиться?Читайте также: