Назавжди залишиться 24 роки: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / Назавжди залишиться 24 роки: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Назавжди залишиться 24 роки: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Жорстока війна забирає життя відважних синів і доньок України, що встали на її захист заради нашого мирного майбутнього. Дніпропетровщину облетілатрагічна звістка – на війні загинув молодий захисник Владислав Хаткевич. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на ФК «Кривбас».

Захищаючи нашу Батьківщину обірвалося життя молодого, але мужнього захисника, справжнього патріота своєї країни. Владислав боровся з російськими окупантами на Харківському напрямку.

Вихованецькриворізького футболу виступав за різні вікові групи Академії «Гірника», «Кривбас-84» а також за місцеві команди на аматорському рівні.

Після повномасштабного вторгнення Владислав, не вагаючись, вступив до лав ЗСУ.

Останній бій наш земляк прийняв на Харківщині. Чоловікові було лише 24 роки.

Назавждизалишиться 24 роки: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху.Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: фейсбук-сторінка ФК «Кривбас».

Нагадаємо, раніше ми писали: на Донеччині загинув захисник з Жовтих Вод Євген Ковтун. Йому скоро мало виповнитися 40 років.