Назавжди в строю: на Донеччині загинув Герой з Кам’янського

logo

Главная страница / Важливо / Назавжди в строю: на Донеччині загинув Герой з Кам’янського Назавжди в строю: на Донеччині загинув Герой з Кам’янського

Загинув солдат Андрій Майборода

Жорстока війна безжально забирає життя наших хоробрих захисників, які ціною власного життя борються за свободу та незалежність України. Вони стоять на захисті країни, аби забезпечити мирне майбутнє для нас і наших дітей. Так, стало відомо, що 5 червня поблизу села Параскоіївка на Донеччині, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, загинув солдат Андрій Майборода. Сумну звісткуповідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, пише «Наше місто».

Андрій Майборода народився 20 жовтня 1978 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». У вересні 2022 року став на захист України та її народу.

У нього залишилися дружина, дві доньки, мати, три сестри та два брати.

Доземний уклінвоїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Раніше ми писали, 26 травня 2024 року під час виконання бойового завдання та обов’язків військової служби, внаслідок мінометного обстрілу загинув наш земляк, молодший сержант Антон Ковбаса.