Навколо міста — незламна фортеця, — управління Сил тероборони «Схід»

logo

Сили територіальної оборони ЗСУ взаємодіють з іншими складовими сектору оборони та безпеки. Важливі об’єкти та комунікації - під охороною. Про це розповів під час брифінгу представник регіонального управління Сил тероборони «Схід» Андрій Шульга, передає кореспондент «Наше місто». «Навколо міста - незламна фортеця, все буде добре. Засоби ПВО працюють, але не потрібно ігнорувати сигнали сповіщення, якщо йде такий сигнал – у сховище. Були прольоти ворожої авіації, але вони були далеко від нашої області. Тому були сповіщення», - розповів Андрій Шульга. Також він наголосів ,що в комендантську годину не потрібно виходити на вулицю та зберігати правила проходження блок-постів.Сили територіальної оборони ЗСУ взаємодіють з іншими складовими сектору оборони та безпеки. Важливі об’єкти та комунікації - під охороною. Про це розповів під час брифінгу представник регіонального управління Сил тероборони «Схід» Андрій Шульга, передає кореспондент «Наше місто». «Навколо міста - незламна фортеця, все буде добре. Засоби ПВО працюють, але не потрібно ігнорувати сигнали сповіщення, якщо йде такий сигнал – у сховище. Були прольоти ворожої авіації, але вони були далеко від нашої області. Тому були сповіщення», - розповів Андрій Шульга. Також він наголосів ,що в комендантську годину не потрібно виходити на вулицю та зберігати правила проходження блок-постів.

Сили територіальної оборони ЗСУ взаємодіють з іншими складовими сектору оборони та безпеки. Важливі об’єкти та комунікації — під охороною.  Про це розповів під час брифінгу представник регіонального управління Сил тероборони «Схід» Андрій Шульга, передає кореспондент «Наше місто».

«Навколо міста — незламна фортеця, все буде добре. Засоби ПВО працюють, але не потрібно ігнорувати сигнали сповіщення, якщо йде такий сигнал – у сховище. Були прольоти ворожої авіації, але вони були далеко від нашої області. Тому були сповіщення», — розповів Андрій Шульга.

Також він наголосів ,що в комендантську годину не потрібно виходити на вулицю та дотримуватись правил проходження блок-постів.

Нагадаємо, ЄС підписав меморандум про виділення 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги для України.