Навчально-практичний центр електротехнічних технологій відкрили у криворізькому ліцеї

logo

У Криворізькому гірничо-технологічному ліцеї відкрили навчально-практичний центр. Про це повідомив директор департаменту Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький, пишуть на офіційному сайті.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що у області майже 800 учнів профтехів навчаються за дуальною формою.

Навчально-практичний центр має кабінет теоретичної підготовки, лабораторію електротехніки, технологічну та електромонтажну майстерні. Загальна вартість їх облаштування – понад 4 мільйона гривень. Це кошти державного та обласного бюджетів, роботодавців та навчального закладу.

image

«У Кривому Розі центр такого рівня відкриваємо вперше. Це новий крок у професійно-технічній освіті. Роботодавці гірничо-видобувної промисловості активно впроваджують сучасну техніку», – розповідає заступниця директора Криворізького гірничо-технологічного ліцею Тетяна Стойчик.

image

У центрі є інвентар для робіт з електрикою, вимірювальні прибори, мікросхеми, паяльники, інструменти, стенди для виконання лабораторних робіт. А у кімнаті теоретичної підготовки комп’ютери та мультимедійна дошка.

image

Олексій Полторацький повідомив, що у навчально-практичному центрі зможуть займатися 30 учнів.

image

image