Наприкінці року у лікарні Мечникова проведуть безкоштовні консультації для учасників війни

logo
209655_naprikinci_roku_u_likarni_mechnikova_prov.jpeg


Наприкінці року у лікарні Мечникова проведуть безкоштовні консультації для учасників війни

27 грудня у лікарні імені Мечникова організують безкоштовні консультативні прийоми для учасників війни на Донбасі . Про це на своїй сторінці у Facebook зазначив заступник голови лікарні Юрій Скребець, передає Дніпроград.

«Хотіли просто зробити анонс події, а вийшла до сліз зворушлива зустріч врятованих бійців з їх лікарями. Женя Гуділов (на фото праворуч від шефа) влітку 2014 отримав осколкове поранення в голову, тяжкі опіки обличчя та шиї. Врятований в лікарні Мечникова. У 2015 році оперований повторно — дефект черепа закрито титановою пластиною. Доктор наук Андрій Сірко зробив все, щоб повернути Євгена до повноцінного життя. Богдан Кириченко (поряд із Жекою) був поранений у 2015-му — осколкові поранення двох ніг та лівої руки. Зав. відділенням Іван Жердєв вилікував. Валера Білько (обіймає шефа) після тяжкого поранення лікувався у військовому шпиталі. Досі на милицях. Попереду — тривалий курс лікування та реабілітації в лікарні Мечникова», — коментує фото Юрій Скребець.

Безкоштовні консультації розпочнуться о 10:00 27 грудня в поліклініці лікарні Мечникова. Участь у них може взяти кожен боєць, який пройшов пекло війни та має питання до лікарів.

«Після анонсу останнього в цьому році огляду та обстеження поранених бійців бійці попросили слова. Побачити на очах врятованого героя сльози шани і вдячності — це вартує для лікаря дуже дорого. Заради цього він вчиться, працює, набуває досвіду і власне, живе», — підсумував лікарь.

Нагадаємо, перед Днем міста у лікарні Мечникова проводили безкоштовні обстеження для видатних мешканців Дніпра.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?