<>

Напад на поліцейських у Дніпрі: що розповів поранений коп (Відео)

Одному з чотирьох поліцейських, який найбільше постраждав від грабіжників у Дніпрі, зробили складну операцію. Йому відновлюють кишківник, передає «5 канал». 

За темою

>
Шкіряк прокоментував стан постраждалих поліцейських у Дніпрі

Як стало відомо, поліцейський у тяжкому стані і поки що перебуває в реанімації. Його колега, якому вибухом відірвало ступню ноги, також у тяжкому стані. Ще двоє поліцейських мають середній ступінь поранень. Їхньому життю нічого не загрожує, запевняють лікарі.

«Зараз вже стало зрозуміло – це була граната. Відбувся вибух. Напевно, це була світлошумова граната, і мене відкинуло. Відбувались постріли у наш бік, після чого потрапили всі на вулицю. Там неможливо було передбачити, ніхто не очікував – на вулиці відбувся ще один вибух», — розповів поранений оперуповноважений Самарського РВ поліції Дніпра Гамід Росулзаде.

Нагадаємо, у ніч проти 5 листопада у Дніпрі квартирні грабіжники, яких заскочили «на гарячому», вчинили опір правоохоронцям: почали відстрілюватися, кинули під ноги вибухівку. Як наслідок, п’ятьох поліцейських поранено. Зловмисників нині розшукують.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Через поліцейського напідпитку в столиці сталась масштабна аварія – ФОТО

Читайте также: