На зміну парасолькам прийдуть рукавички: синоптики розповіли про погоду у Дніпрі

logo

На зміну парасолькам прийдуть рукавички: синоптики розповіли про погоду у Дніпрі

Цього тижня у Дніпрі та області очікуються різкі перепади погодних умов: буде і сонце, і дощ, і навіть заморозки. Про це сьогодні, 15 квітня, розповів начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак, передає Дніпроград

Так, найближчі три дні на території очікуються дощі різної інтенсивності та пориви північного вітру. Починаючи з 18 квітня опади поступово припинятимуться, і розпочнеться посилення південно-східного вітру – до 15-20 м/с.  Температура вночі від одного до шести градусів тепла, а місцями по області взагалі можна очікувати заморозки – від нуля до трьох градусів нижче нуля. Вдень температура підвищиться до 13 градусів тепла.

Ближче до вихідних опади не очікуються, однак знову можуть бути нічні заморозки – від нуля до чотирьох градусів нижче нуля. Вдень температура буде підніматися до 15 градусів тепла.

Наступний тиждень, перед Великоднем, буде теплішим – позначка термометра підніметься до 22 градусів, тому земля встигне прогрітися до святкових пікніків.

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА