На військовому полігоні неподалік Новомосковська нацгвардійці змагались за звання кращого розрахунку

logo

16 вересня поточного року на базі загальновійськового полігону Збройних Сил України, що поблизу смт. Черкаське Новомосковського району, пройшов фінальний етап змагань серед протиповітряних підрозділів Національної гвардії України. Поборотися за звання кращого розрахунку серед зенітників прибули команди з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Вишгороду, Гостомеля та Калинівки.

«Цьогоріч змагання на кращий розрахунок ЗУ-23 проводяться у три етапи. Спочатку кращих визначали у військових частинах, потім – у територіальних управліннях. Сьогодні ми проводимо фінальний етап на кращий розрахунок у Національній гвардії України», – розповів начальник відділу протиповітряної оборони управління бойового забезпечення Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Воєвода.

Змагання серед розрахунків проводились три дні, впродовж яких учасники виконують нормативи з бойової підготовки, що оцінюються по часовим показникам, силові вправи зі спортивного біатлону, стрільби зі стрілецької зброї, а також відпрацьовуватимуть елементи злагодження бойового розрахунку.

За матеріалами «Суспільне Дніпро»