На уроках відсутні 250 учнів: у Дніпрі масове захворювання дітей (Відео)

logo
301433_na_urokah_vidsutni_250_uchniv_u_dnipri_ma.jpeg


Масове отруєння у Дніпрі
Масове отруєння у Дніпрі

5 канал

Дніпро

13.09.2018 22:22

Чиновники вирішують, чи закривати школу на карантин. А поліція відкрила кримінальне провадження

Масове захворювання у Дніпрі: ушпиталили 18 учнів однієї зі шкіл міста. Всі вони різного віку, причини захворювання поки що не встановили. Медики припускають: причина недуги – кишкова інфекція. Із 700 учнів у школу не пішли 250. Їх не пустили батьки, бо побоюються невідомої хвороби. Тим часом чиновники вирішують питання, чи закривати школу на карантин. А поліція порушила кримінальне провадження.

Дочці Наталії Коваленко у середу стало зле під час першого уроку. Мати забрала її зі школи: «Температура, нудота. Викликали «швидку». Нас одразу забрали в лікарню».

Так само в середу зі скаргами до шкільної медсестри почали звертатись інші діти. Недужих з однаковими симптомами ушпиталили до трьох лікарень Дніпра.

«Діагноз при надходженні – це гостра кишкова інфекція і гастроентерит. Симптоми гастроентериту. Коли будуть проведені дослідження, буде поставлений остаточний діагноз», – звітує головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я міськради Наталя Мороз.

За темою

Зі 700 учнів нині на уроках відсутні 250. Батьки не пустили їх до школи, допоки фахівці не з’ясують причину недуги. Припускають, що кишкову інфекцію підчепили у шкільній їдальні. Натомість працівники кухні переконують, що дітям стало зле ще до обіду.

«Усі продукти з документами. Сертифікати якості є. Дітей почало нудити до того, як прийшли до їдальні», – запевняє завідувачка шкільної їдальні Любов Письменна. До того ж не всі учні відвідують шкільну їдальню.

Нині у школі працюють епідеміологи. Обстежують їдальню.

«Проводиться забір проб для лабораторного дослідження. Відбираються харчові продукти, які є в даний час на харчоблоці, змиви з інвентарю, обладнання, з рук персоналу, зі спецодягу персоналу», – пояснює в.о. завідувача відділення міського відділу лабораторних досліджень Валентина Крижановська.

Водночас, чиновники вирішують: чи закривати школу на карантин. Крім того поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «порушення санітарних правил і норм, що призвели до масового отруєння».

Наталя Світлова, «5 канал»

Відео за темою


А поделиться?