На території рибгоспу в Дніпрі волонтери відкопали речі загиблих під Іловайськом бійців (Відео)

logo
253983_na_teritoriji_ribgospu_v_dnipri_volonteri.jpeg


Волонтери відкопали речі загиблих під Іловайськом бійців
Волонтери відкопали речі загиблих під Іловайськом бійців

5 канал

Дніпро

16.05.2018 20:04

Серед знайденого – однострої, берці та натільні хрестики. Місцеві їх прикопали, за їхніми поясненнями – щоб одяг загиблих воїнів не розтягували собаки

На території могильника рибгоспу під Дніпром волонтери-пошуковці місії «Чорний тюльпан» виявили особисті речі бійців зі сходу. Серед знайденого – однострої, берці та натільні хрестики. Ці речові докази, пояснюють у поліції, були зняті з тіл загиблих бійців, яких доправили до Дніпра з-під Іловайська 2014-го.

За темою

>
Скандальне поховання: на Дніпропетровщині почубилися родичи померлого та ритуальна служба

На той момент у вантажі було 62 тіла, які не можна було ідентифікувати. У поліції пояснюють – речові докази, через відсутність умов зберігання, вирішили просушити на території рибгоспу. Там вони й зберігалися дотепер. Місцеві їх прикопали, за їхніми поясненнями – щоб одяг загиблих воїнів не розтягували собаки.

Коли пошуковці з’ясували подробиці скандального зберігання, поліція зібрала усі речі й призначила службове розслідування. На тепер відомо, що співробітник, причетний до інциденту, вже не працює у поліції.

«Ми дамо оцінку їх зберігання і знаходження. Я пояснив, що їх, в першу чергу, вивозили через те, що вони порушували санітарний стан. Ми маємо право визначити місце зберігання на якийсь період часу – іншу територію. В цій частині дії співробітників були правильними, а в частині, що вони потім їх не забрали – тут є порушення. І ми будемо проводити службове розслідування і давати оцінку кожному», – відзвітував заступник начальника поліції області Михайло Куратченко.

Відео за темою

Гумові чоботи та «буржуйки»: в яких умовах живуть військові на полігоні «Широкий Лан» – ФОТО


А поделиться?