На столичному Подолі у Дніпро скидають невідомі речовини: на воді з’явилися плями

logo

Плями схожі на нафтові.

У центрі Києва на Подолі із труби просто у Дніпро скидають речовини невідомого походження. На вигляд, як нафтова, пляма на воді зранку розтягнулась на сотні метрів від Гаванського мосту, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео із плямою зранку зняв киянин Ігор, коли йшов на роботу. Усе побачив із мосту. «Метрів 500 десь. Така кольорова плівка, як від бензину чи мазуту. Воно сильно парувало», — каже він. 

Читайте також:

«Коктейль з усієї таблиці Менделєєва». Дніпро забруднюється хімікатами, цвіте, а тому швидко міліє

Труба виходить з-під набережної у Дніпро. Це Ливнівка, яка, як і усі ливнівки у країні, немає жодних очисних споруд. Вирогідно, хтось врізався в мережу.

Усе йде каламутним потоком. Поруч — культурно-мистецький центр. Там розповідають, що скиди були ще із ночі. Пари було більше. Свою причетність заперечують, як і ресторан-корабель на воді. Там кажуть, що відходи вивозить спеціальний корабель. 

Відео

На столичному Подолі з труби у Дніпро скидають речовини невідомого походження

Дніпро затягнутий кольоровою маслянистою плівкою. У центрі Києва на Подолі із труби просто у річку іде скид речовин невідомого походження. Щось схоже на нафтову пляму на воді ще зранку розтягнулось на сотні метрів від Гаванського мосту на Подолі. Цим обурились перехожі, що каже влада — у сюжеті.  

На столичному Подолі з труби у Дніпро скидають речовини невідомого походження

У столичній екоінспекції  ситуації не коментують, а на їхню гарячу лінію додзвонитися не можна. У Контактцентрі Києва заявку прийняли і пообіцяли перенаправити відповідальним.  

Представники Плеса на камеру говорити із ТСН відмовляється. Стверджують, що це не їхня компетенція, хоч і підтверджують — скиди з труби регулярні. Керівництво району каже, що запит на розгляді. 

Кореспондентка ТСН Тетяна Фруктова.