На Січеславщині запрацювала регіональна рада реформ у сфері правосуддя

logo

На Січеславщині запрацювала регіональна рада реформ у сфері правосуддя

Сьогодні, 7 грудня, у приміщенні ДніпроОДА відбулася зустріч Дніпропетровської регіональної ради реформ у сфері правосуддя з національними та міжнародними експертами проекту ЄС «Право-Justice». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У заході взяли участь представники місії ЄС, Асоціації правників України, судді, адвокати та науковці. Присутні обговорили новинки у законодавстві про банкрутство. 

«Аби реформування правової системи було ефективним, необхідні спільні дії. Основна мета регіональної ради реформ – визначити найбільш актуальні питання в сфері правосуддя і донести їх до центральних органів влади. Темою першої зустрічі обрали новинки у законодавстві про банкрутство. Вже 2019-го запрацює новий Кодекс, що регулюватиме відносини у цій сфері. Нашим суддям та адвокатам цікаво, як саме застосовувати нові норми на практиці», — зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. 

Фахівці зазначають, що Дніпропетровщина має одну з найпотужніших економік в Україні, тут багато підприємців. Тепер створена рада має можливість обговорити всі нюанси розгляду справ про банкрутство, враховуючи законодавчі новинки. 

«Нова процедура банкрутства стала простішою. Її основна мета – не просто закрити неспроможний бізнес, а допомогти підприємцю знову стати на ноги. Нарешті в українському законодавстві з’явився інститут особистого, або індивідуального, банкрутства. Нині він є в усіх цивілізованих країнах. Тепер і в українських підприємців, які збанкрутують, з’явиться ще один шанс на підприємницьку діяльність», – розповів керівник Проекту ЄС «Право-Justice» Довидас Віткаускас.

Автор: Дарина ТВАРА