На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

logo

На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

В селі Іванівка Петриківського району повним ходом йде будівництво сучасної сільської амбулаторії, яка обслуговуватиме майже 2500 місцевих мешканців. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проінспектувати хід будівництва сьогодні, 22 жовтня, на Січеславщину завітав віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко.

Нова амбулаторія в Іванівці зводиться за методом «швидкого будівництва», що дозволить виконати усі роботи протягом наступних 2-3 місяців. В амбулаторії функціонуватиме все, що необхідне для первинної медичної допомоги. Медиків планується забезпечити належним обладнанням, а також транспортними засобами для обслуговування віддалених районів громади. Також значну увагу приділяють комунікації місцевих лікарів з фахівцями з обласного центру задля надання консультацій та обміну інформації щодо пацієнтів.

«Наша задача полягає в тому, щоб забезпечити сільську медицину належними умовами для надання медичної допомоги місцевим мешканцям. Разом із цим, вже незабаром ми очікуємо перші результати медичної реформи, яка значно збільшить грошове забезпечення лікарів», — зазначив Зубко.

Будівельники обіцяють завершити усі роботи до початку 2019 року. Загалом в області протягом року з’явиться 18 таких амбулаторій.

«Це одна із 18 амбулаторій в Дніпропетровській області, яку ми будуємо в рамках президентської програми з відновлення медицини у сільській місцевості. Це важливо, адже протягом багатьох років держава не звертала увагу на села та містечка в області. Важливо, щоб мешканці в кожному селищі чи смт отримували якісну медичну допомогу і не були змушені їздити за декілька десятків кілометрів аби отримати лікарську допомогу», — розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Нагадаємо, що нещодавно обласна рада виділила додаткові кошти на ремонт лікарні та будівництво амбулаторії в регіоні.

Автор: Антон МОРОЗ