На роботу на скутері. П’ять громад Дніпропетровщини отримають транспорт і гаджети для соцпрацівників

logo

image

У рамках експериментального проєкту соцпрацівники п’яти громад Дніпропетровщини планшети, велосипеди й скутери для полегшення роботи. Про це йдеться в пресрелізі Дніпропетровської облдержадміністрації, який отримало Суспільне.

Завдяки скутерам, велосипедам та планшетам соцпрацівники громад стануть більш мобільними й зможуть краще піклуватися про малозабезпечених, самотніх та людей старшого віку, сказала директорка департаменту соцзахисту облдержадміністрації Олена Кришень.

Учасниками нового проєкту стали три міські територіальні громади Дніпропетровщини – Жовтоводська, Марганецька, Покровська, а також дві сільські: Вакулівська і Раївська.

Це – проєкт Міністерства соціальної політики України. Про його кошторис поки не повідомляється.

Що відомоУ грудні 2021 року Мінсоцполітики повідомило, що визначило перші 105 територіальних громад, які візьмуть участь в експериментальному проєкті з організації в громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Ці громади, зокрема, отримають транспортні засоби й комп’ютерне обладнання.Також фахівці таких громад пройдуть навчання.Експериментальний проєкт реалізує Міністерство соціальної політики України в рамках проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.Як у Рівному бездомні в морози рятуються в кімнаті обігрівуТернопільські волонтери розвозять продуктові набори одиноким людям

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро