<>

На оновленій трасі Дніпропетровщини невідомі вдруге викрали огородження

На оновленій трасі Дніпропетровщини невідомі вдруге викрали огородження

На автомобільній дорозі Н-31 (Р-52) Дніпро – Царичанка – Кобеляки — Решетилівка злодії вже вдруге викрали елементи бар’єрного огородження. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на службу автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

31 жовтня в результаті позачергового комісійного обстеження автодороги Дніпро – Царичанка – Кобеляки — Решетилівка було виявлено чергову крадіжку елементів оцинкованої металевої бар’єрної огорожі. Огорожу викрали на тому ж місці, що і минулого разу, зокрема, 41 п.м. балки та 6 жорстких консолі.

Співробітниками Служби автодоріг складено акт обстеження, готуються документи для відкриття кримінального провадження.

«Такі дії — це не лише злочин направлений на руйнування дорожньої інфраструктури, а й становить загрозу людському життю та здоров’ю. Адже бар’єрна огорожа це важливий елемент безпеки дорожнього руху. Якщо ви стали свідками подібного інциденту, не будьте байдужі, негайно повідомте про це у правоохоронні органи, — закликають у службі автомобільних доріг.

Нагадаємо, близько тижня тому невідомі викрали на щойно відремонтованій трасі Дніпро – Царичанка – Кобеляки — Решетилівка 23 метри металевої бар’єрної огорожі та жорсткої консолі в кількості 13 шт.

Автор: Дарина ТВАРА