На очистку та ремонт зливної каналізації Дніпрі витратять майже 13 мільйонів

logo
213897_na_ochistku_ta_remont_zlivnoji_kanalizaci.jpeg


На очистку та ремонт зливної каналізації Дніпрі витратять майже 13 мільйонів

Протягом 2018 року на поточний ремонт об’єктів зливної каналізації та дощоприймальних колодязів заплановано виділити майже 13 млн грн. Роботи проводитиме комунальне підприємство “Гідроспоруди”. Відповідна інформація з’явилася на сайті державних закупівель Prozorro, передає Дніпроград.

Замовником робіт є Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. У аукціоні, який проводився у грудні 2017 року, взяли участь лише два претендента — приватне підприємство “Нова” та КП “Гідроспоруди”. Останнє підприємство запропонувало вигіднішу на 50 тис грн пропозицію — 12 732 501 грн та перемогло у тендері.

Зазначається, що усі послуги повинні бути здійснені до кінця 2018 року.

Детальна інформація щодо кількості та місця аварійних колодязів та зливних люків має бути опублікована у відповідній документації найближчим часом.

Треба зазначити, що КП «Гідроспоруди» вже займалося подібними роботами у Дніпрі. Тоді заступник директора підприємства зазначав, що очищенням зливових стоків треба займатися двічі на рік.Нагадаємо, що вчора у Дніпрі з’явилися перші новітні сміттєві урни антитерористичного зразка. 

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: