На Новомосковщині рятувальники розповіли правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

logo

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення.

З метою попередження громадян від травмування під час знаходження вибухонебезпечних предметів 18 вересня фахівці ДСНС, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу змешканцями району щодо дій у разі виявлення таких предметів.

Під час спілкування, рятувальники розповіли громадянам, що у разі виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не можна самостійно ідентифікувати та знешкоджувати їх. Знешкодити вибуховий пристрій або локалізувати вибух можуть лише підготовлені спеціалісти після виведення людей із небезпечної зони. «Одразу після виявлення потрібно негайно повідомити про це місцеві органи влади‚ правоохоронців тапожежно-рятувальну службу за телефонним номером «101», — наголошували надзвичайники.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків, пов’язаних з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

При виникненніпожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Підписуйтесь на оперативні новини у нашому телеграм-каналі: https://t.me/poleznaya_nmsk ??