На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор: як у Дніпрі вирішують проблеми з підтопленням

logo

Главная страница / Новини Дніпра / На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор: як у Дніпрі вирішують проблеми з підтопленням ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор: як у Дніпрі вирішують проблеми з підтопленням

На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор - Наше Місто

Багато років Набережна Перемога хронічно підтоплювалася. Місцеві жителі та водії, що прямували цією вулицею, стали жертвами прорахунків радянських інженерів, які неправильно встановили колектор. Після сильних дощів вулиця тимчасово перетворювалася на озеро.

На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор - Наше Місто

Дніпровська влада вирішує давню проблему. Наразі комунальники проводять капітальний ремонт каналізаційного колектора в районі інституту фізкультури. Про це повідомляє сайт “Наше місто”.

Фахівці стверджують, що просто відновити складну інженерну споруду не вдасться. Потрібен самекапітальний ремонт.

– Цей коллектор у декільках місцях перетинає напорну каналізацію, внаслідок того з’являються численні контруклони, – розповідає Петро Пістуненко, майстер «Гідромонтажу». – Також були встановлені труби малого диаметру. Трапляється затримка пропуску води і після сильних дощів тут було велике скупчення води.

Зазначимо, що ремонтзливової каналізації, яка включає дощоприймачі та трубопроводи, єважливим завданням для забезпечення ефективної роботи системи водовідведення та для уникнення проблем, пов’язаних з водовідведенням. Пошкоджені дощоприймачі або трубопроводи можуть стати причиною пошкодження дорожнього покриття або утворення ям, що може становити загрозу для безпеки дорожнього руху.

На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційнийколектор - Наше Місто

– Після реконструкціїколектор буде добре відводити воду з місць підтоплення і ходити та їздити цією вулецею буде безпечно та зручно, – зазначає Михайло Ступак, заступник начальника   комунального підприємства «УРЕА». – Наразі йде робота на ділянці біля 350 метрів. Зробимо тут, підемо далі. В цілому робити по ліквідації підтоплень на Набережній Перемоги плануємо завершити до початку осені.

Безумовно, дніпряни задоволені роботою міських комунальників.

На Набережній Перемоги ремонтують каналізаційний колектор - Наше Місто

– Дійсно, коли дощить тут строюються калюжі та ями,- каже місцева жителька Ірина. – Ходити та їздити незручно. Тішить, що міська влада дбає про наше безпеку.

Раніше ми писали про те що у Дніпрі йдереконструкція колектора зливової каналізації на Набережній Перемоги, яким відводиться дощова вода від житлових масивів Перемога-4, 5 і 6.

Фото Валерія Кравченка

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: Ремонт

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: