На Дніпропетровщині зводять ще один дитсадок у вигляді підкови (Фото)

logo

 У селищі Червоногригорівка Нікопольського району зводять «з нуля» двоповерховий дитсадок. Дошкільний заклад буде у формі підкови. Нині підрядники забивають буронабивні палі під фундамент. Поряд збирають модульну твердопаливну котельну. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов, повідомляє Дніпро Регіон.

image

«Ще один щасливий дитячий садок будуємо на Дніпропетровщині. Цього разу в Червоногригорівці Нікопольського району. В центрі селища, поряд зі школою. А щасливий він, бо буде у формі підкови. Вже не бракуватиме вільних місць для малюків громади», – зазначив Володимир Орлов.

image

Як і Покровський, дитсадок у Червоногригорівці розрахований на 115 дошкільнят.

image

Обидва об’єкти – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

image

«Взимку роботи не будуть припинятися. Будуватимуть коробку садочка, – сказав народний депутат України Денис Герман. – Такі об’єкти – результат спільних зусиль центральної, обласної та місцевої влади. Гарні зміни відбуваються на благо громади». 

image

Підрядники завершують облаштовувати систему водовідведення. А ще готують основу під фундамент – забивають буронабивні палі. Кожну заглиблюють на 30 метрів. Загалом на свайному полі їх буде 196.

image

Паралельно йде монтаж модульної котельної зі складом для твердого палива. Від неї до майбутньої основної будівлі почали прокладати теплотрасу.

image

«На подвір’ї буде 6 майданчиків – по одному для кожної з груп. Всередині будівлі в ігрових кімнатах – тепла підлога. На стінах у спальнях «сяятимуть зірки» для найсолодших дитячих снів», – розповів представник підрядника Владислав Лакіза. 

image

Червоногригорівський селищний голова Олександр Прокопенко каже, у громаді майже 300 дошкільнят. Новозбудований дитсадок повністю задовільнить потребу у вільних місцях.

image

«Матусі вже вишиковуються у чергу. Записують у майбутній садочок своїх малюків», – зізнався Олександр Прокопенко.

image

«Щиро радіємо будівництву усім селищем. Інфраструктуру й в нас розвивають. Робочі місця нові з’являться», – додала місцева мешканка  Лариса Лалова. 

image

Крім будівництва «з нуля», у різних куточках регіону оновлюють дошкільні заклади. Триває модернізація, зокрема, у Чкаловому, Павлопіллі, Кривому Розі.

image

image

Раніше ми писали У Дніпрі розгорівся скандал через породистого пса (Відео)

0
0
голосів

Рейтинг статті