На Дніпропетровщині зводять унікальну для України естакаду (Фото)

logo

На Дніпропетровщині триває будівництво нової національної траси Н-31. Мостовики, дорожники і важка техніка працюють цілодобово. За мостом через канал Дніпро-Донбас укладають останні 29,5 км дороги. Там зводять мости і тунелі. Найскладніша споруда – 600-метрова естакада. Її монтують унікальним для України способом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

image

 «У регіоні втілюють наймасштабніший дорожній проєкт. Будують сучасну трасу у київському напрямку. Нову магістраль Н-31 зводять в обхід сіл Дніпровського району. Нині за каналом Дніпро-Донбас прокладають автошлях та одночасно зводять мости і тунелі», – зазначив Валентин Резніченко.

image

Нову трасу Н-31 укладають кілометр за кілометром. Масштабні роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

image

На черзі у підрядників – одна з найскладніших ділянок. На відрізку 1,2 км укладають багатошаровий дорожній одяг. З одного боку – вже асфальт. З іншого – влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші та цементу.

image

Далі зводять естакаду через річку Оріль. У цьому місці водойма має складне русло, тому прийняли таке інженерне рішення, підкреслив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

image

«Зараз бетонуємо опори. Їх буде 10-ть. Згодом на них насувним способом влаштуємо залізобетонну конструкцію довжиною майже 600 м. Такий досвід буде першим для України», – сказав Олександр Коломійцев.

image

Всі елементи полотна шляхопроводу виготовлять на місці, додав він.

image

Нині тривають підготовчі роботи. Монтують величезний козловий кран. З його допомогою і насуватимуть 600-метрову конструкцію естакади.

image

За естакадою улаштовують піщану основу дорожнього полотна. Далі зводять ще три малі й великі мости. Монтують опалубки під балки. Заливають палі. Проєктом передбачили й тунелі – для проїзду сільгосптехніки та вільного проходу тварин. Загалом на ділянці за каналом буде понад 50 штучних споруд.

image

«У напрямку Києва будують гарну дорогу. Чекаємо на її якнайшвидше відкриття. Набагато простіше і зручніше буде їздити», – поділився водій із Дніпра Володимир Міщанов.

image

На Дніпропетровщині вже готові 28,6 км нової автомагістралі. Збудованою дорогою користуються водії з навколишніх сіл.

image

«Траса – клас, супер. Мені подобається. Побільше б таких гарних автошляхів. Треба, щоб в Україні дороги були європейської якості», – сказав мешканець Хутірського Костянтин Тріпутень.

image

Загальна довжина траси Н-31, що проходитиме Дніпропетровщиною, – майже 60 км.

На Дніпропетровщині зводять сучасну магістраль на КиївНа Дніпропетровщині зводять сучасну магістраль на Київ

Техніка працює за каналом Дніпро-ДонбасТехніка працює за каналом Дніпро-Донбас

Там будують останню 29-кілометрову ділянкуТам будують останню 29-кілометрову ділянку

Монтують унікальну для України естакадуМонтують унікальну для України естакаду

Всі елементи полотна шляхопроводу виготовлять на місціВсі елементи полотна шляхопроводу виготовлять на місці

Нині тривають підготовчі роботи

Раніше ми писали На Дніпетровщині від Магдалинівки до Преображенки завершують укладати новий асфальт (Фото)

0
0
голосів

Рейтинг статті